Keď sme príliš ženami a muži menej mužmi

Autor: Anna Zábojníková | 10.10.2015 o 21:12 | (upravené 10.10.2015 o 21:24) Karma článku: 3,97 | Prečítané:  1155x

Niekedy je ťažké mať rád. Hlavne, keď to príde len tak, nečakane. Keď nikoho neprosíš, aby vstúpil do tvojho života a začal žiť s tebou.

 Alebo po tom len začneš túžiť ty? Lebo prišiel...lebo zahojil...lebo rozosmial.. lebo pohladil? Lenže to nie je bohvieaký dôvod ponížiť vlastné sebavedomie. Pošliapať ho alebo roztrhať na kusy a zobrať všetko do vlastných rúk. Nečakať a ísť do toho z plných síl. Lebo veď mám rád - musí mať aj ten druhý. Ženy nie sú komplikované. My veľmi dobre vieme, čo chceme. A nebudeme spokojné až pokiaľ to nezískame. Preto sme niekedy príliš dominantnejšie, príliš rýchle, príliš čokoľvek, čo sa mužom nepáči.
 A nie je to len strach, že prídeme o niečo, čo máme radi? 

Žijeme príliš rýchlo. Nestíhame si uvedomiť vôňu rannej kávy, len aby sme nezmeškali do práce či školy. Nemáme čas zavolať rodine, rodičom a spýtať sa ich ako sa majú. Zároveň sme uväznení vo vlastnej fiktívnej bubline plnej ,,lajkov" a ,,share" a tvoríme si svoj vlastný nezávislý svet.  Plný rýchlych reakcií či správ a ak ich nezískame...domýšľame. 

Niekedy si spomeniem na to, aké to bolo vtedy, keď neexistoval mobil, nie tak ešte wifi, aby si ľudia veselo ,,štebotali" cez messenger. Aby okamžite reagovali v záplave svojich čerstvých pocitov radosti či smútku.  Existovali vtedy takí istí muži a tie isté ženy? Gentlemana, ktorý ťa pozve na rande ako prvý a usmieva sa lebo vidí, že si šťastná nahradil muž, ktorý ti dá lajk na fotku, aby si bola šťastná.  
Hm nech už je to akokoľvek na lásku a city treba ísť pomaly. A vlastne je jedno či si muž či žena. Či si čerstvo zaľúbený alebo rozídený (hoc aj sám so sebou:) ) Všetkého veľa škodí. Ak máš niečo rád obklop sa tým, ale postupne a pomaly. Nechaj to plynúť. Vydychuj to a užívaj.  

Viac : 
https://www.facebook.com/Ann-blog-1552972844914243/timeline/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďme všetci elitami, najlepšími v tom, čo robíme

A toto máme odkiaľ, nadávať ľuďom, čo sa o niečo snažili, čo si hodiny odsedeli na prednáškach a odučili a robia šestnásť hodín denne?

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Po fronte chce Oliver Valentovič len sprchu, pivo a pizzu.


Už ste čítali?