50 odtieňov normálneho života

Autor: Anna Zábojníková | 22.4.2015 o 17:18 | (upravené 22.4.2015 o 22:12) Karma článku: 3,99 | Prečítané:  563x

Keby existoval návod na dokonalosť, tak by ho chcel získať kažký. Ale na druhej strane, existuje návod na chudnutie, návod na varenie, rôzne manuály a predsa nie celý svet je chudý. Nie všetci vedia variť alebo niečo opraviť. 

Osobne si myslím, že dokonalosť neexistuje. Stále sa jej však chceme priblížiť. Ženy chcú mať dokonalé vlasy, nechty, oblečenie. Muži chcú mať dokonalé autá, frajerky. Nepostačia nám normálne veci, normálni ľudia, normálne pocity? Od života chceme viac. 
Stále niečo od života chceme. Chceme peniaze, zdravie, úspech, partnera, kariérny vzrast, dobrú rodinu a ešte lepších priateľov.  Ale čo životu ponúkame my? 

1.Normálny je úsmev. 2.Normálne je niečo dať a nič naspäť neočakávať. 3.Normálne je človeku pomôcť. 4.Normálne je žiť a vychutnať si každú príležitosť. 5. Normálne je poďakovať. 6. Normálne je poprosiť. 5. Normálne je vedieť sa ospravedlniť. 6.  Normálne je pomodliť sa . 7. Normálne je urobiť niečo naviac. 8. Normálne je objať človeka, na ktorom vám záleží.  9. Normálne je pozvať priateľov na návštevu. 10. Normálne je zabávať sa. 11. Normálne je plniť si sny. 12. Normálne je zabudnúť. 13. Normálne je nevedieť zabudnúť. 14. Normálne je športovať. 15. Normálne je bojovať zo všetkých síl 16. Normálne je plakať. 17. Normálne je byť zodpovedný 18. Normálne je nájsť zmysel života 19. Normálne je tešiť sa 20. Normálne je mať rád. 21. Normálne je ľúbiť. 22. Normálne je, keď si človek nájde nových priateľov 23. Normálne je mať názor. 24. Normálne je bojovať za pravdu. 25. Normálne je byť zmätený. 26. Normálne je tešiť sa z maličkostí. 27. Normálne je veriť v Boha  28. Normálne je nikomu nezávidieť. 29.  Normálne je študovať. 30 Normálne je cestovať. 31. Normálne je, keď si človek druhého vypočuje. 32. Normálne je, keď sa človek zdôverí. 33. Normálne je mať pevnú vôľu. 34. Normálne je byť milý. 35. Normálne je, keď sa človek zamiluje. 36. Normálne je to, čo je prirodzené 37. Normálne je neísť piatok večer von. 38. Normálne je nebyť nahnevaný. 39. Normálne je niekedy ostať sám. 40. Normálne je byť jednoduchý. 41. Normálna je úcta. 42. Normálna je smiať sa.43.  Normálne je mať rád pivo. 44. Normálne je vypadnúť preč. 45. Normálne je spadnúť a vstať. 46. Normálne je nechať si poradiť. 47. Normálne je uspieť. 48. Normálne je vedieť sa presadiť. 49. Normálne je byť ticho. 50. Normálne je ostať sám sebou aj napriek davu, ktorý vás niekam ženie. Ktorý vám stále viac hovorí, že nie ste rovnakí tak ste iní, že ste zbytoční, že ste nepotrební. Vo svojom vnútri však veľmi dobre viete, že ste tí normálni, pretože ste iní. 

Najkrajšie na živote je spôsob akým bojujeme proti dažďu. Len málo ľudí pochopí, že postačí obyčajný dáždnik. Sú ľudia, ktorí radšej ostanú doma a menia svoje plány. Vždy sa dá kráčať. Dokonca aj proti dažďu. 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďme všetci elitami, najlepšími v tom, čo robíme

A toto máme odkiaľ, nadávať ľuďom, čo sa o niečo snažili, čo si hodiny odsedeli na prednáškach a odučili a robia šestnásť hodín denne?

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Po fronte chce Oliver Valentovič len sprchu, pivo a pizzu.

EKONOMIKA

Najväčší mäsokombinát nepatrí do bankrotu, uznal súd

Bankrot navrhovala ukrajinská firma, nakoniec si to rozmyslela.


Už ste čítali?