nech sa všedné dni stanú nevšedné

Autor: Anna Zábojníková | 6.1.2014 o 19:52 | (upravené 6.1.2014 o 21:58) Karma článku: 5,49 | Prečítané:  228x

Bola to Lea. Typická žena s veľkými snami a túžbami, s veľmi citlivou dušou básnika-bez návodu na ovládanie a k tomu s priveľmi malým sebavedomím. ŽENA.  -ktorá vedela ľudí poriadne ,,nasrať" zbytočnými náladami - ktorá šla vždy bezhlavo proti múru aj keby ju to malo stáť vlastnú hlavu - ktorá neverila, že raz nájde svojho princa aj bez bieleho koňa - ktorá prestávala veriť ľuďom Presne ten typ ženy, ktorá sa bezhlavo púšťa do nových situácií, ktoré jej život ponúkne. Či už to má ten hore s ňou nejako zariadené alebo nie najradšej by bola, keby presne vedela, čo ju v živote čaká. Nemala rada prekvapenia. Neznášala stresové situácie a nemala rada svoje chyby- ak si vôbec vážila samú seba.

A tak raz prišiel ten deň, kedy si musela opäť obliecť svoj neviditeľný plášť s nápisom ,,nerušiť chcem byť sama" a skryť sa pred všetkým, čo ju trápilo, obklopovalo, a čo k ničomu neviedlo. 
Netreba sa ľutovať ...len stíchnuť a ostať v pokoji 
Niekedy stačí malá motivácia a deň sa zmení ... Niekedy stačí úsmev, spoznanie sa s novým človekom...či keď sa staneme svedkom niečoho milého..

Plynuli dni a on odišiel s nimi... ako každý iný po ktorom zostala len spomienka, či jazva vlastnej chyby a nedokonalosti. 

No aj ona si chcela vytvoriť opäť nebo na zemi, ktoré nemuselo byť poskladané z kociek dokonalého chlapa a ohromujúceho šťastia. Niekedy si stačí vychutnávať všedné dni...


Nenamýšľať si- no zároveň nečakať.

A potom sa aj obyčajné, nudné dni -len tak prežité stanú výnimočné a nevšedné...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kto dal policajtom indície z Gorily o uplácaní poslancov?

O úplatkoch pred policajtmi rozhovorila pravdepodobne Zuzana Martináková, ale iba mimo záznam. Na oficiálnom výsluchu podozrenia nepotvrdila.

EKONOMIKA

Firmy sa bijú o zamestnancov. Čo to znamená pre ľudí?

Na pracovnom trhu chýbajú dlhodobo kvalitní zamestnanci.


Už ste čítali?