radšej budem lúštiť krížovku než chlapa

Autor: Anna Zábojníková | 20.8.2013 o 19:46 | (upravené 20.8.2013 o 20:11) Karma článku: 3,56 | Prečítané:  223x

Prší. Presne tak ako pršať má. Geniálna kulisa, keď sa  vám hlavou uháňa milióny myšlienok a vy sa snažíte nemyslieť, nechať to tak. To by som však nemohla byť žena, keby som nerozoberala a neanalyzovala.

Neviem, ako sa môže cítiť taký dážď, keď padá- keď sa rúti do neznáma. Ja som si však bola istá. Problémy tu budú vždy. Možno je to o tej komplikovanosti povahy, možno o charaktere človeka. A možno je to len tým, že chceme priveľa ako sme ochotní dať alebo ako si zaslúžime. Nikdy by som však nedokázala nechať veci len tak. Nech by som toho človeka akokoľvek nenávidela. Obráťme karty. Aj tomu najväčšiemu nepriateľovi by sme sa naschvál ukazovali s tým najúprimnejším úsmevom na perách. Len preto, aby vedel, že MY sme tí šťastní. Ako to teda dokáže urobiť chlap žene, s ktorou zdieľal sám seba? Žeby predsa len ignorácia tak dobre chutila? 
Život by bol o ničom, keby sme na všetko dostávali odpoveď. No zase sme pri tých povahách, pri trpezlivosti a aktuálnej nálade. Naozaj je také ťažke od chlapa pýtať vysvetlenie? Dôvod? Treba v tom hľadať niečo viac?

Kvapky bubnovali na strešné okno. Už neostal dôvod premýšľať. Nastáva čas oddychu. Takého toho pokojného spánku. Život má cenu aj napriek sklamaniam. Aj napriek nezodpovedaným otázkam, ktoré tak často vyžadujeme. Po ktorých prahne naša duša- pretože v podvedomí to tak musí byť. Každá otázka musí mať odpoveď. Zaujímavý je však ten spôsob hľadania.

...dokonca aj napriek naším komplikovaným povahám...

Mal by si patriť do jedinej časti môjho života. A to, že sa neukazuješ svetu( či už tomu môjmu alebo všobecne ) na oči ma síce núti premýšľať či som tým dôvodom ja ale jasne naznačuje, že si už minulosť.

Že veci proste treba nechať tak.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Muži prišli na to, ako po narodení dieťaťa získať viac peňazí

Ak ide na materskú aj muž, rodina si môže pekne privyrobiť. Veľa ľudí o tom nevie.

PLUS

Ako dostať ministra za mreže? Učme sa od Rumunska

Rumunom sa darí bojovať s korupciou.

SVET

V najväčšom austrálskom zábavnom parku zomreli ľudia

Za tragédiou je zrejme dopravný pás na vodnej atrakcii.


Už ste čítali?