Zmluva podpísaná mnou a Bohom

Autor: Anna Zábojníková | 6.8.2013 o 21:12 | (upravené 6.8.2013 o 22:17) Karma článku: 4,82 | Prečítané:  180x

....príd kráľovstvo Tvoje... ....a odpusť nám naše viny .. ...ale zbav nás zlého Amen! Milý Bože. Ďakujem ti za dnešný deň. Za otvorenie očí a nasávanie nového krásneho rána. Viem, že veľa ľudí túto možnosť nemá, preto ďakujem. Chcem ti však ponúknuť malý obchod. Taký naozaj maličký aj keď viem, že sa to nemá a že robíš - tam hore alebo nech už to je kdekoľvek, že robíš pre mňa všetko.


Veľa vecí sa zmenilo. Už nie som to maličké diečatko, ktoré bralo modlitbu ako nejakú večernú frázu aby sa jej lepšie spalo. Už nie si pre mňa Ježisko, ktorý na Vianoce rozdáva darčeky. 
Som žena. Viem, že to vieš. Neviem, čo chcem a aj napriek tomu ma to láka. Viem dokonca aj to, že vieš o čom hovorím. Vytiahol si ma zo všetkých problémov alebo aspoň to záhadné rozuzlenie problému so šťastným koncom som vždy pripisovala tebe, pretože som v to verila. Verila som tebe.
Chcem ťa však poprosiť o poslednú pomoc aj keď viem, že sa mi v živote napomáhaš ešte veľa. Overilo sa mi, že všetko zlé sa človeku vráti, no Boh dopustí ale neopustí. Každý máme predsa právo na druhú šancu.

Tak čo? Berieš? To mlčanie považujem za áno. 
Budem to brať ako novú výzvu a na oplátku sľúbim ja niečo tebe. Nech sa bude diať čokoľvek, nebude sa diať nič aby sa nestalo niečo, niečo zlé. Niečo čo by ma mrzelo. Pretože viem, že vieš, že ma to mrzí a ak nevieš, tak teraz to už vieš.

Škoda, že nemáš mailovú adresu. Niektoré veci sa lepšie píšu ako hovoria.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďme všetci elitami, najlepšími v tom, čo robíme

A toto máme odkiaľ, nadávať ľuďom, čo sa o niečo snažili, čo si hodiny odsedeli na prednáškach a odučili a robia šestnásť hodín denne?

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Po fronte chce Oliver Valentovič len sprchu, pivo a pizzu.

EKONOMIKA

Najväčší mäsokombinát nepatrí do bankrotu, uznal súd

Bankrot navrhovala ukrajinská firma, nakoniec si to rozmyslela.


Už ste čítali?