Volám sa George Alexander Louis!

Autor: Anna Zábojníková | 25.7.2013 o 21:42 | (upravené 25.7.2013 o 23:15) Karma článku: 3,73 | Prečítané:  301x

V poslednej dobe som bola teda riadne mimo reality a mimo skutočného sveta. Prežívala som len ten svoj. Ranná klasika s čerstvým pečivom a dobrou kávou a k tomu Nový čas. Konečne som otvorila ako také dianie do sveta. Okrem toho, že horúcou témou bola Šuvadová a jej ,,románik" s Bystrianským ( vraj nejaký vtipný Imro z Paneláku) či to, že Valkova dcéra predáva luxusnú vilu (zase nejaký špekulanti-odborníci pospájali ,,skutočné fakty"som prelistovala šport a s napätím, čo bude na posledných stranách si odpila dúšok z kávy.

Dobre, nejdem Vás napínať ani klamať, pretože som čakala, že sa bude riešiť niečo s kráľovskou rodinou.  
A ono sa aj riešilo. ZASE! 
Tak som si tak pozerala obrázky ( to ja rada, pretože najprv si pomyslím svoju verziu až potom si prečítam, čo duchaplnné mi chce niekto odkázať) a zamyslela som sa.

-Nevyzerá tá Kate nejako obzvlášť dobre? Veď pár hodín dozadu rodila!
Jasné, že mi to nedalo a už som aj študovala : Zaplavili ju endorfíny, takže žiadnu bolesť necítila.
Čítala som ďalej: Teraz žiadajú o súkromie a ticho, chcú chvíle tráviť so svojím synom.
Pri tomto odkaze sa mi vybavilo množstvo reportérov, fotografov a iných ľudí, ktorý chceli mať horúce novinky priamo na svojich rukách, a tak doslova kempovali pred nemocnicou. Potom som sa pokúsila do tej role ,,mamičky" prevteliť sama.

...Jééj...Chvíľu bolo ticho..

Toľko moja predstava. Ale..je v tom háčik. Tie fotoaparáty, toľko ľudí, všade by sa o mne rozprávalo a ja by som sa ešte čerstvo po pôrode mala usmievať a cítiť silná? Pche! Prečo som mala modré šaty s bodkami...Prečo som mala takú istú dečku ako princezná Diana...a bla bla bla. Fúú. Ďakujem chcem svoj život späť.

Viete prečo si dávajú mamičky (teda kedysi to tak aspoň bolo zvykom) na ,,detský kočík" červenú mašličku? Pretože, každá mamička okrem toho, že sa chcela svojím maličkým pochváliť ho jednoducho voziť musela. To bola úloha tých 4-kolesových strojov. A keďže ho nevozila len po obývačke alebo po kuchyni pritom ako varila, musela s ním ísť trošku do spoločnosti. Jasné, že bol každý zvedaví, až priam dotieraví tým, že sa na to maličké chcel vždy pozrieť. Červená farba ho akoby chránila, pred ,,urieknutím".

Myslím si, že Kate a Wiliam sú úplne obyčajní smrtelníci ako všetci z nás. Viete koľko detí sa narodilo vo svete, práve v ten deň, kedy sa aj ony stali rodičmi? Dovolím si tvrdiť, že naozaj veľa. Rozdielni ľudia, rozdielne životy, rozdielne postavenie. No napriek tomu majú veľa spoločného. Vychovávať svoje dieťa tak ako to bude možné. Tráviť s ním veľa času, rozprávať sa s ním. Tíšiť jeho plač a byť pri ňom. Presne to, čo vynaloží bežná mamina do výchovy svojho dieťaťa sa bude snažiť vynaložiť aj Kate. Novinári dokonca ani fotografi jej nepomôžu vymeniť plienku.

Tak a týmto im prajem naozaj všetko dobré. Fandím im, pretože sa mi zdajú veľmi milí a verím, že budú dobrí rodičia. Týchto ľudí považujem za tých najslušnejších a najsympatickejších, čo sa zo sveta ,,šoubiznisu či celebrít alebo slávnych a bohatých" týka. Okrem toho William je veľký fešák a myslím, že takého princa by chcela nejedná princezná ukrytá v každej z nás. Kate musí byť veľmi šťastná žena.

Mimochodom o tom či to bude chlapec alebo dievča som sa stavila s bratom. Hádajte, kto vyhral? 
(pomôcka: jasné, že pravé a nefalšované materské pudy)

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďme všetci elitami, najlepšími v tom, čo robíme

A toto máme odkiaľ, nadávať ľuďom, čo sa o niečo snažili, čo si hodiny odsedeli na prednáškach a odučili a robia šestnásť hodín denne?

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Po fronte chce Oliver Valentovič len sprchu, pivo a pizzu.


Už ste čítali?