keď budem mať menej roboty ...Vezmem si ťa

Autor: Anna Zábojníková | 25.7.2013 o 19:01 | (upravené 25.7.2013 o 21:36) Karma článku: 3,69 | Prečítané:  226x

už sa ťa to netýka... Prišiel deň, keď si uvedomila, že toto bola presná tá hranica medzi dobrým a zlým. Že sa chce znova vrátiť na svoju strednú cestu. Na chvíle kedy jej bolo fajn. Jediný problém je nájsť chodník.... () Strápniť sa, ponížiť pred niekým neznamená, že si slabý. Znamená to len , že si chcel! Ibaže si chcel až príliš. Keď ťa niekto obkračuje, zvykneš si. Si šťastný, že ho vôbec vidíš aj keď on teba nechce .Musíš sa rozhodnúť. Odosobniť. Buď odídeš ty sám. Alebo necháš odísť, to čo už samo odchádza ...

(Z)analyzovať celý rok by bolo celkom zbytočné, pretože by nebolo ani čo analyzovať, rozoberať, či riešiť. ..Zaujimavé, koľko toho človek dokáže , keď chce, keď má chuť niečo robiť.

Keď sa chce, tak sa dá a čakať na niečo a už vôbec na niekoho nie je môj štýl všedného preživania 24-hodín. Tak si choď, keď chceš, keď máš strach. Ja som sa nebála, no už v tom nebudem pokračovať. Zjavne to nestačilo. Bol si dlhý príbeh. Bolo ťa veľa. Možno v tom bol ten problém, možno ja som bola problém. To sa už nedozviem, ani nechcem.

Ani istoty od Fica, či splnenie snov Vilom Rozborilom nepomôže k tomu aby bol človek spokojný. 
Ten pocit, že sa ti chce ,,grcať" sám zo seba a že vieš , že to celé stálo za jedno veľké ,,nič" je fakt blbý. Mať to na očiach je blbé. Menej je niekedy viac. A to som nepochopila. 
Nerozmýšľať, nájsť znovu samého seba a skriviť  kúsok pery nech sa to aspoň trochu podobá k úsmevu. Je lepšie, keď ľudom ukážeš, že nie si na dne. Už nič nestrácať, ani čas a hlavne seba. Nájsť si množstvo roboty, ktorá má neprinúti nad tým uvažovať...

Venovať sa ľudom, čo za to stoja. Venovať sa sebe. robiť veci-neveci, ktoré rozvíjajú osobnosť, silu ducha, či dva vitamíny I a Q. Cítiť sa voľne a fajn zároveň. nepovedať len : Hej, hej vezmem si to k srdcu a budem nad tým premýšlať. Zrealizuj to! Byť spokojný s tým ako si sa rozhodol. Byť neviditeľný a záhadný pre človeka, ktorý kedysi znamenal. Nezastavovať sa v tom, čo si raz povieš, že urobíš.

Hlavne prečkať posledný rok...

Koniec predstavenia. Ukloň sa.. bola to super šou. Chvíľu som sa bavila. Spoznať ťa však bola chyba...Stále máš čas. Tak si ho nechaj, prežívaj ho, prepracuj ho. Prepi ho. Rob si čo chceš je to tvoj život...

a tak sa znova ponorila do sveta myšlienok, ktoré sa však týkali niečoho iného. Chvála Bohu

A teraz nič osobné ale skôr všeobecný vzorec.
Mám 30..Máš 30...najvyšší čas niečo ,,vážne" riešiť. Prečo nechce? Prečo ho tak často nevídam? Prečo je stále v práci? 
Tak na tieto otázky nemám odpoveď ani ja sama. Viem len, že častokrát človek uteká pred niečím, čo sa ho snaží dobehnúť. Žena? :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Nezamestnaní začali útočiť na úradníkov, nechcú pracovať

Najčastejšie sa úradníci s takýmto zaobchádzaním stretávajú v regiónoch s najnižšou nezamestnanosťou.

DOMOV

Policajti si pri Bašternákovi nerozumeli. Kauzu Náš človek uzavreli

Výsledkom je, že k ovplyvňovaniu nedošlo.

EKONOMIKA

Štát asi rozšíri diaľnicu na Trnavu na osem pruhov, potrebuje stovky miliónov

Má sa začať už na budúci rok v októbri.


Už ste čítali?