láska slepá , hlava opitá...

Autor: Anna Zábojníková | 24.7.2013 o 21:58 | (upravené 24.7.2013 o 22:48) Karma článku: 5,30 | Prečítané:  246x

Film dopozeraný... Vždy mala rada tie sladké, romantické americké filmy, v ktorých osud hrdinov bol taký vymyslený... Bola žena. A ženy sladké reči predsa milujú.. či?  Kedysi veľmi dávno si povedala, že si vždy z filmu zoberie niečo pre seba. Niečo nad čím bude premýšľať a bude to chcieť zmeniť. Na tomto ju však zaujala iná vec- nad ktorou musela znova a znova premýšľať :

Keď niečo miluješ, chceš sa tým obklopiť....

Naliala si pohár vína, ktoré nedopila ešte včera. Myšlienka ostala neuzavretá a čakala na dnešný- nový smer. Na vietor do plachiet, ktorým plachetnica vyštartuje pomedzi úzku cestu medzi skalami, stromami...
Pozrela sa okolo seba. 
Na stole 3 nové knihy, ktorým naozaj neodolala a musela ich mať. Noačo? Boli v akcii...
V regáloch pár od Matkina, všetky Angeliky, Harry Potterov, Zagorka...
Na zemi Jana Eyrová- ktorú začala čítať, pretože film sa jej zdal nekompletný. Niečo jej v ňom chýbalo. Vždy mala názor, že kniha je lepšia než film.
Na posteli Priateľ do dažďa- neskutočná kniha. 

Odpila si riadny dúšok a potom sa zamyslela.
,,Do frasa..Keby sem niekto príde..ten by si pomyslel. Žena v rozťahanom tričku, nerozčesané vlasy, všade knihy...knihy...knihy...

Keď niečo miluješ, chceš sa tým obklopiť ....

Prišla veci na koreň a to ani nestihla dopiť poslednú kvapku. Ak niečo naozaj miluješ a cítiš sa v tej spoločnosti fajn, proste to chceš. Bez ohľadu na okolností.Chceš toho naozaj veľa. Hmm.. ale ako je to s ľuďmi?

Čo keď si to človek zle vysvetlí...

Zvykneme si na spoločnosť niekoho a zrazu zistíme, že tá spoločnosť je fajn. Že to je presne to, čo sme potrebovali. Vyhľadávame toho človeka, bez ohľadu na to, čo chce on. Zo začiatku veľmi nenápadné..no potom nastúpi ,,hups-náhoda" a už to veru nenápadné nie je. Škoda, že ten človek o to nestojí.
Odchlípla si znova a znova. Rozhorčená tým, že človek dokáže naozaj veľa veci sa zhodla sama so sebou, že človek nedokáže v podstate nič. 
Niekedy musíme naozaj ľudí nechať odísť ..nechať žiť...dýchať a existovať....
Opláchla pohár a skonštatovala, že chlapi potrebujú jedine tak riadne za ucho!...nech sa snažia, veď majú na to dôvod-nás ženy. No my budeme vždy o kúsok vopred, vždy budeme snívať o niečom, čo ešte ani nezačalo...

Budeme premýšľať ako sa tým nenápadne obklopiť...

Čo tu ešte smie bolieť? Nad čím sa ešte dá rozmýšľať? Stále len jedna strana mince...  A kde si ty aj s tými dňami, kedy nastane chuť ukrytá v spomienke, ktorú pamäť tak oživí? Problémy ako ty už nebolia...pália však riešenia a vlastné obvinenia...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďme všetci elitami, najlepšími v tom, čo robíme

A toto máme odkiaľ, nadávať ľuďom, čo sa o niečo snažili, čo si hodiny odsedeli na prednáškach a odučili a robia šestnásť hodín denne?

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Po fronte chce Oliver Valentovič len sprchu, pivo a pizzu.

EKONOMIKA

Najväčší mäsokombinát nepatrí do bankrotu, uznal súd

Bankrot navrhovala ukrajinská firma, nakoniec si to rozmyslela.


Už ste čítali?