či za šťastím.. či z blata do kaluže?

Autor: Anna Zábojníková | 13.6.2013 o 22:04 | (upravené 24.7.2013 o 13:54) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  100x

utekám, utekáš, utekáme...Rozhodnutia, plány, sny, túžby do toho vsunuté emócie a správna karma a hor sa do sveta! Zmiznúť a všetkým dokázať, že v obyčajnej diere, kde som sa narodil to nemá význam. Fu... Až tak? Ba veru ešte viac.. Budem predsa robiť najúžasnejšiu prácu na svete, ktorá ma bude určite baviť.  Budem mať tých naj ,,frendov", ktorí ma vždy zavolajú von na nejakú tú ,,akcošku" . Budem bývať sám v obrovskom dome, kde budem mať svoje miesto sám pre seba. . Nikto sa nebude starať. Budem si žiť bez pravidiel, bez výčitiek svedomia ..bez akéhokoľvek ,,chochmesu" sa ozvať, napísať, zavolať...BUDEM ...

pekný to sen no späť k realite..

Sen - pre niekoho niečo nedosiahnuteľné. Pre niekoho niečo, čo sa mu určite splní, pretože sny sa predsa plnia..ibažeby nie..
Zmaturovať, kúpiť si vlastný byt či auto. Nájsť si priateľa/priateľku a spolu zdieľať zázraky všedných dní. Alebo sa len tak zobrať a ísť do sveta na vandrovku...
Ale prečo vlastne utekáme? Od svojich problémov, rečí, ktoré nás nebavia počúvať, od svojich životov, hlavne od ľudí..
Pretože nastane istá hranica, istý bod na kraji priepasti, ktorý nám napovie :STAČILO! Odídem a tým vyriešim všetko...A tak sa uzatvárame do seba, nechceme nikoho vidieť, tvárime sa, že spoločnosť nepotrebujeme -niekedy ale naozaj nepotrebujeme (hlavne ľudí, ktorí nám svojím správaním otravujú život) a chceme byť ,, samy". Alebo len nevieme, čo so sebou ako sa postaviť problémom tvárou v tvár a čeliť im. Nevieme medzi sebou komunikovať a  viesť rozhovory. Nie také, pri fľaši vína. Tie úprimné a ozajstné.

no to, čo nehľadáš si ťa vie vždy nájsť....

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďme všetci elitami, najlepšími v tom, čo robíme

A toto máme odkiaľ, nadávať ľuďom, čo sa o niečo snažili, čo si hodiny odsedeli na prednáškach a odučili a robia šestnásť hodín denne?

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Po fronte chce Oliver Valentovič len sprchu, pivo a pizzu.

EKONOMIKA

Najväčší mäsokombinát nepatrí do bankrotu, uznal súd

Bankrot navrhovala ukrajinská firma, nakoniec si to rozmyslela.


Už ste čítali?