raz príde deň, keď ma nespoznáš...

Autor: Anna Zábojníková | 20.4.2013 o 12:45 | (upravené 24.7.2013 o 17:32) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  113x

Nádej... slovo odzrkadľujúce niečo nové. Zmenu.Príjemný pocit z lepšieho zajtrajška (aj keď sa výsledok dostaví o týždne, mesiace, roky). Konečne sa odhodlala niečo robiť. Niežeby toho doteraz bolo málo. Málo času, málo investícii. Aj tak z toho mala dobrý pocit, alebo aspoň lepší ako doteraz. Niekedy naozaj boli obdobia, kedy jej z toho nebolo dobre. Sebavedomie zakopané kdesi pri členkoch jej veru moc nepomáhalo. A bolo to z toho, tak čo..

Zrkadielko, zrkadielko povedz mi...

...či sa dá na mňa vôbec pozerať?
.....či je lepšie ťa radšej nepoužívať?
........či to bude niekedy lepšie ?

otázky , otázky...zlosť, neúspech, podceňovanie sa, depresia, vykúpenie smrťou? NAČO ?

Človek je predsa taký jedinečný, krásny, dokonalý ako sa cíti. Viem, existujú ľudia s prehnaním sebavedomím, no aj ľudia, ktorý napriek svojim plusom a pozitívnym vlastnostiam (ktorých je niekedy toľko, že bežný smrteľník závidí) sebavedomie teda naozaj nemajú. Prvá vec, ktorú si treba ujasniť je zmieriť sa sám so sebou. Ak sa začneš mať rád, bude ťa rešpektovať aj okolie. Budú si ťa vážiť, obdivovať tvoju silu a tvoj vystretý chrbát, ktorým kráčaš dopredu aj napriek....Spomeň si predsa, či nemáš vo svojom okolí niekoho večne spokojného, usmiateho a či by si nechcel byť ako on. ,,Ako sa predsa dokáže niekto tak radovať? " A teraz si ho vybav. Do detailov si predstav jeho tvár, telo, oči..Je bezchybný? Myslela som si...No prečo ešte stále chceš byť ako on? Lebo jeho vnútro a sila ktorú cítiš, keď si s ním, áno presne tá radosť, ktorou ťa obklopuje a zahŕňa je nenahraditeľná.

Existujú vôbec nedokonalí ľudia? Škaredí ľudia? 
Podľa môjho názoru existujú ľudia, ktorí sa len nepodobajú všetkým tým reklamám na biele zuby a ani na anorektické figuríny vo výkladoch obchodov. Prečo byť predsa taký istý? Nehovorím, že tí ľudia sú so sebou spokojní. A možno aj sú ... ,,Ak sa človek usmeje, dokáže ma rozosmiať a mám sa s ním o čom rozprávať, môže mať aj tretie oko na nose" Vtedy jednoducho zmiznú všetky tie trápne, zbytočné a hlavne ,,nefér" predsudky.

Nádej nie je o čakaní, kedy to príde. Je to odhodlanie začať niečo robiť. Vtedy nádej ožíva. A vtedy sa začne aj chcieť. Pretože ožíva reálny cieľ... result -výsledok.

Každý človek sa musí zmieriť s tým, čo mu bolo nadelené...ako sa hovorí:,, Boh ubral a zároveň aj nadelil"..

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďme všetci elitami, najlepšími v tom, čo robíme

A toto máme odkiaľ, nadávať ľuďom, čo sa o niečo snažili, čo si hodiny odsedeli na prednáškach a odučili a robia šestnásť hodín denne?

SVET

Slovák pomáha pri Mosule: Tu sa bojuje proti najväčšiemu zlu

Po fronte chce Oliver Valentovič len sprchu, pivo a pizzu.

EKONOMIKA

Najväčší mäsokombinát nepatrí do bankrotu, uznal súd

Bankrot navrhovala ukrajinská firma, nakoniec si to rozmyslela.


Už ste čítali?